logo

Draw for Brentwood 2015 on 25 Apr 2015


 
  Page 1/4Next Page >

Show 10 25 50 100 250 per page Show all

Race Event Start time ^ Qualify Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7
50 Under 19 Men 8+ 7:00 am, 25 Apr 2015, PDT Heat 1
3 to Finals AB
Mount Baker Rowing Club Rose City Rowing Club St. George's School Victoria City RC Everett Rowing Association    
51 Under 19 Men 8+ 7:07 am, 25 Apr 2015, PDT Heat 2
3 to Finals AB
Sammamish Rowing Association Shawnigan Lake School Vancouver College Lake Oswego Community Rowing Pocock Rowing Center    
52 Under 19 Women 8+ 7:14 am, 25 Apr 2015, PDT Heat 1
3 to Finals AB
Rose City Rowing Club Green Lake Rowing Club Pocock Rowing Center Shawnigan Lake School Everett Rowing Association Brentwood College School  
53 Under 19 Women 8+ 7:21 am, 25 Apr 2015, PDT Heat 2
3 to Finals AB
Lake Oswego Community Rowing Mount Baker Rowing Club Sammamish Rowing Association Holy Names Academy Victoria City RC    
54 Under 19 Men 4x+ 8:30 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Brentwood College School Everett Rowing Association Vancouver College Victoria City RC Vashon Island Rowing Club Sammamish Rowing Association  
55 Under 19 Women 4x+ 8:38 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Delta Deas Rowing Club Olympia Area Rowing Vashon Island Rowing Club Pocock Rowing Center Victoria City RC Brentwood College School  
56 Under 19 Novice Men 4x+ 8:46 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Lakeside School Nanaimo Rowing Club Vashon Island Rowing Club Everett Rowing Association Olympia Area Rowing Brentwood College School  
57 Under 19 Novice Women 4x+ 8:54 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Sammamish Rowing Association Brentwood College School Olympia Area Rowing Nanaimo Rowing Club Everett Rowing Association Maple Bay Rowing Club  
58 Under 17 Men 8+ 9:02 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Vancouver College Pocock Rowing Center St. George's School Brentwood College School Victoria City RC Mount Baker Rowing Club  
59 Under 17 Women 8+ 9:10 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Sammamish Rowing Association Pocock Rowing Center Green Lake Rowing Club Vashon Island Rowing Club Victoria City RC Brentwood College School  
60 Under 19 JV Men 4x+ 9:18 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Vashon Island Rowing Club Olympia Area Rowing Pocock Rowing Center Fort Langley Youth Rowing Society Lake Oswego Community Rowing Victoria City RC  
61 Under 19 JV Women 4x+ 9:26 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Olympia Area Rowing Fort Langley Youth Rowing Society Pocock Rowing Center Holy Names Academy Victoria City RC Burnaby Lake Rowing Club  
62 Under 19 School Men 8+ 9:34 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Vancouver College St. Michaels University School Bainbridge Island Rowing Shawnigan Lake School St. George's School Brentwood College School Lakeside School
63 Under 19 School Women 8+ 9:42 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Brentwood College School Holy Names Academy Shawnigan Lake School St. Michaels University School St. Andrews Regional High School Bainbridge Island Rowing Lakeside School
64 Under 17 Novice Men 4x+ 9:50 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Vashon Island Rowing Club Olympia Area Rowing Nanaimo Rowing Club Delta Deas Rowing Club Victoria City RC Bainbridge Island Rowing Brentwood College School 2
65 Under 17 Novice Women 4x+ 9:58 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Pocock Rowing Center Sammamish Rowing Association Vancouver Rowing Club Victoria City RC Vashon Island Rowing Club Holy Names Academy  
66 Under 19 Novice Men 8+ 10:06 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Pocock Rowing Center Lake Oswego Community Rowing Sammamish Rowing Association Bainbridge Island Rowing Everett Rowing Association Commencement Bay  
67 Under 19 Novice Women 8+ 10:14 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Green Lake Rowing Club Sammamish Rowing Association Everett Rowing Association Pocock Rowing Center Brentwood College School Lake Oswego Community Rowing  
68 Under 17 Men 4x+ 10:22 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Claremont Sports Institute Delta Deas Rowing Club
scratch
Brentwood College School Fort Langley Youth Rowing Society Vancouver Rowing Club Vancouver College  
69 Under 17 Women 4x+ 10:30 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Nanaimo Rowing Club Olympia Area Rowing Vashon Island Rowing Club Holy Names Academy Lake Oswego Community Rowing Maple Bay Rowing Club  
70 Under 19 JV Men 2x 10:38 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Vashon Island Rowing Club Delta Deas Rowing Club Thunder Rowing Crew Deep Cove Rowing Club Victoria City RC Claremont Sports Institute  
71 Under 19 JV Women 2x 10:46 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Victoria City RC Fort Langley Youth Rowing Society Brentwood College School Vancouver Rowing Club Crofton House School Maple Bay Rowing Club  
72 Under 17 JV Men 4x+ 10:54 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
Vancouver College Victoria City RC Claremont Sports Institute Rose City Rowing Club Brentwood College School St. George's School  
73 Under 17 JV Women 4x+ 11:02 am, 25 Apr 2015, PDT Final A
St. Michaels University School Brentwood College School Holy Names Academy Victoria City RC Olympia Area Rowing Vancouver Rowing Club Vashon Island Rowing Club
74 Under 19 3V Men 8+ 11:10 am, 25 Apr 2015, PDT Heat 1
3 to Final
St. George's School (ex) Pocock Rowing Center Mount Baker Rowing Club Rose City Rowing Club Everett Rowing Association Sammamish Rowing Association 2  
 
  Page 1/4Next Page >

Show 10 25 50 100 250 per page Show all

86 records. Export as CSV