logo

Draw for Brentwood 2015 on 26 Apr 2015


 
  Page 1/2Next Page >

Show 10 25 50 100 250 per page Show all

Race Event Start time ^ Qualify Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7
136 Under 19 Men 8+ 7:00 am, 26 Apr 2015, PDT Final B
  Lake Oswego Community Rowing Rose City Rowing Club Vancouver College Everett Rowing Association    
137 Under 19 Men 8+ 7:07 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Mount Baker Rowing Club Shawnigan Lake School Victoria City RC Sammamish Rowing Association St. George's School Pocock Rowing Center  
138 Under 19 Women 8+ 7:14 am, 26 Apr 2015, PDT Final B
Shawnigan Lake School
scratch
Lake Oswego Community Rowing Brentwood College School Victoria City RC Everett Rowing Association    
139 Under 19 Women 8+ 7:21 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Rose City Rowing Club Holy Names Academy Green Lake Rowing Club Mount Baker Rowing Club Pocock Rowing Center Sammamish Rowing Association  
140 Under 19 3V Men 8+ 8:00 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Everett Rowing Association Sammamish Rowing Association Mount Baker Rowing Club Brentwood College School Rose City Rowing Club Lake Oswego Community Rowing  
141 Under 19 3V Women 8+ 8:07 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Mount Baker Rowing Club Green Lake Rowing Club 2 Green Lake Rowing Club Rose City Rowing Club Pocock Rowing Center Victoria City RC  
142 Under 19 Lwt72 Men 4+ 8:14 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Vashon Island Rowing Club Vancouver College Mount Baker Rowing Club Sammamish Rowing Association Victoria City RC Brentwood College School  
143 Under 19 Lwt63 Women 4+ 8:21 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
St. Michaels University School
scratch
Bainbridge Island Rowing Holy Names Academy Vashon Island Rowing Club Sammamish Rowing Association
scratch
Lakeside School Mount Baker Rowing Club
144 Under 19 JV Men 8+ 8:28 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Sammamish Rowing Association Lake Oswego Community Rowing St. George's School Mount Baker Rowing Club Pocock Rowing Center Everett Rowing Association  
145 Under 19 JV Women 8+ 8:35 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Rose City Rowing Club Mount Baker Rowing Club Green Lake Rowing Club Pocock Rowing Center Victoria City RC Sammamish Rowing Association  
146 Under 17 Men 4+ 8:42 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
St. Michaels University School Mount Baker Rowing Club St. George's School Vancouver Rowing Club Brentwood College School Lake Oswego Community Rowing  
147 Under 17 Women 4+ 8:49 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Vashon Island Rowing Club Holy Names Academy Green Lake Rowing Club St. Andrews Regional High School Victoria City RC Sammamish Rowing Association  
148 Under 17 Lwt72 Men 8+ 8:56 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
  Brentwood College School Vancouver College Victoria City RC Pocock Rowing Center St. George's School  
149 Under 17 Lwt63 Women 8+ 9:00 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Brentwood College School Pocock Rowing Center Green Lake Rowing Club Victoria City RC Everett Rowing Association Lakeside School Holy Names Academy
150 Under 19 Men 4+ 9:07 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Vancouver College Rose City Rowing Club Pocock Rowing Center Sammamish Rowing Association Victoria City RC Commencement Bay  
151 Under 19 Women 4+ 9:14 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Holy Names Academy Green Lake Rowing Club Victoria City RC Mount Baker Rowing Club Sammamish Rowing Association Everett Rowing Association  
152 Under 19 Lwt72 Men 8+ 9:21 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Lake Oswego Community Rowing Sammamish Rowing Association Vancouver College St. George's School Everett Rowing Association Mount Baker Rowing Club
scratch
 
153 Under 19 Lwt63 Women 8+ 9:28 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Lakeside School Holy Names Academy Brentwood College School St. Michaels University School Shawnigan Lake School Bainbridge Island Rowing Mount Baker Rowing Club
154 Under 19 JV Men 4+ 9:35 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Victoria City RC Pocock Rowing Center Commencement Bay Mount Baker Rowing Club Everett Rowing Association Brentwood College School  
155 Under 19 JV Women 4+ 9:42 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Green Lake Rowing Club Victoria City RC Pocock Rowing Center Holy Names Academy Bainbridge Island Rowing Rose City Rowing Club  
156 Under 17 Men 2x 9:49 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Claremont Sports Institute Gorge Narrows Rowing Club Vancouver Rowing Club Victoria City RC Brentwood College School Fort Langley Youth Rowing Society  
157 Under 17 Women 2x 9:56 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Fort Langley Youth Rowing Society Holy Names Academy Victoria City RC Vashon Island Rowing Club Nanaimo Rowing Club Sentinel Secondary School  
158 Under 19 3V Men 4+ 10:03 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Sammamish Rowing Association Vancouver College Pocock Rowing Center Mount Baker Rowing Club Rose City Rowing Club Commencement Bay  
159 Under 19 3V Women 4+ 10:10 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Pocock Rowing Center Holy Names Academy Sammamish Rowing Association Green Lake Rowing Club Bainbridge Island Rowing Victoria City RC  
160 Under 19 Men 2x 10:17 am, 26 Apr 2015, PDT Final A
Victoria City RC Claremont Sports Institute Fort Langley Youth Rowing Society Burnaby Lake Rowing Club Brentwood College School Lake Oswego Community Rowing  
 
  Page 1/2Next Page >

Show 10 25 50 100 250 per page Show all

32 records. Export as CSV