logo

Draw for Brentwood 2016 on 1 May 2016


 
  Page 1/2Next Page >

Show 10 25 50 100 250 per page Show all

Race Event Start time ^ Qualify Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7
159 Under 19 Men 8+ 7:00 am, 1 May 2016, PDT Final B
Bainbridge Island Rowing Vancouver College Brentwood College School St. George's School Lake Oswego Community Rowing Everett Rowing Association  
160 Under 19 Men 8+ 7:07 am, 1 May 2016, PDT Final A
Victoria City RC Sammamish Rowing Association Rose City Rowing Club Mount Baker Rowing Club Pocock Rowing Center Green Lake Rowing Club  
161 Under 19 Women 8+ 7:14 am, 1 May 2016, PDT Final B
  Everett Rowing Association Brentwood College School Holy Names Academy      
162 Under 19 Women 8+ 7:21 am, 1 May 2016, PDT Final A
Pocock Rowing Center Victoria City RC Mount Baker Rowing Club Green Lake Rowing Club Rose City Rowing Club Sammamish Rowing Association  
163 Under 19 3V Men 8+ 8:00 am, 1 May 2016, PDT Final A
Mount Baker Rowing Club Everett Rowing Association Sammamish Rowing Association Rose City Rowing Club Pocock Rowing Center Vancouver College  
164 Under 19 3V Women 8+ 8:08 am, 1 May 2016, PDT Final A
Rose City Rowing Club Pocock Rowing Center Sammamish Rowing Association Everett Rowing Association Green Lake Rowing Club Victoria City RC  
165 Under 19 Lwt72 Men 4+ 8:16 am, 1 May 2016, PDT Final A
Olympia Area Rowing Pocock Rowing Center Vancouver College Brentwood College School Vashon Island Rowing Club Victoria City RC  
166 Under 19 Lwt63 Women 4+ 8:24 am, 1 May 2016, PDT Final A
Victoria City RC Lakeside School Brentwood College School Vashon Island Rowing Club Bainbridge Island Rowing Holy Names Academy  
167 Under 19 JV Men 8+ 8:32 am, 1 May 2016, PDT Final A
Bainbridge Island Rowing Pocock Rowing Center Everett Rowing Association Mount Baker Rowing Club Sammamish Rowing Association 2 Rose City Rowing Club  
168 Under 19 JV Women 8+ 8:40 am, 1 May 2016, PDT Final A
Rose City Rowing Club Green Lake Rowing Club Sammamish Rowing Association Mount Baker Rowing Club Pocock Rowing Center Holy Names Academy  
169 Under 17 Men 4+ 8:48 am, 1 May 2016, PDT Final A
Shawnigan Lake School Sammamish Rowing Association St. George's School Vancouver College Mount Baker Rowing Club Brentwood College School  
170 Under 17 Women 4+ 8:56 am, 1 May 2016, PDT Final A
Victoria City RC St. Andrews Regional High School Green Lake Rowing Club Holy Names Academy Everett Rowing Association Pocock Rowing Center  
171 Under 17 Lwt72 Men 8+ 9:04 am, 1 May 2016, PDT Final A
Victoria City RC Pocock Rowing Center Vancouver College St. George's School Everett Rowing Association Brentwood College School Vancouver College 2 (ex)
172 Under 17 Lwt63 Women 8+ 9:12 am, 1 May 2016, PDT Final A
  Pocock Rowing Center Vashon Island Rowing Club Green Lake Rowing Club Victoria City RC    
173 Under 19 Men 4+ 9:20 am, 1 May 2016, PDT Final A
Brentwood College School Mount Baker Rowing Club Rose City Rowing Club Sammamish Rowing Association Pocock Rowing Center Commencement Bay  
174 Under 19 Women 4+ 9:28 am, 1 May 2016, PDT Final A
Holy Names Academy Bainbridge Island Rowing Sammamish Rowing Association Mount Baker Rowing Club Green Lake Rowing Club Victoria City RC  
175 Under 19 Lwt72 Men 8+ 9:36 am, 1 May 2016, PDT Final A
Olympia Area Rowing Shawnigan Lake School Vashon Island Rowing Club Everett Rowing Association Pocock Rowing Center Vancouver College Victoria City RC
176 Under 19 Lwt63 Women 8+ 9:44 am, 1 May 2016, PDT Final A
Victoria City RC Brentwood College School Bainbridge Island Rowing Holy Names Academy Pocock Rowing Center Everett Rowing Association  
177 Under 19 JV Men 4+ 9:52 am, 1 May 2016, PDT Final A
Vancouver College Rose City Rowing Club Sammamish Rowing Association Mount Baker Rowing Club Bainbridge Island Rowing Lakeside School  
178 Under 19 JV Women 4+ 10:00 am, 1 May 2016, PDT Final A
Rose City Rowing Club Pocock Rowing Center Sammamish Rowing Association Green Lake Rowing Club Bainbridge Island Rowing Victoria City RC  
179 Under 17 Men 2x 10:08 am, 1 May 2016, PDT Final A
Seattle Preparatory School Green Lake Rowing Club Olympia Area Rowing Burnaby Lake Rowing Club Victoria City RC Vancouver Rowing Club  
180 Under 17 Women 2x 10:16 am, 1 May 2016, PDT Final A
Nanaimo Rowing Club Burnaby Lake Rowing Club Vancouver Rowing Club Claremont Sports Institute Victoria City RC Crofton House School  
181 Under 19 3V Men 4+ 10:24 am, 1 May 2016, PDT Final A
Sammamish Rowing Association Pocock Rowing Center Rose City Rowing Club Victoria City RC Mount Baker Rowing Club Everett Rowing Association  
182 Under 19 3V Women 4+ 10:32 am, 1 May 2016, PDT Final A
Everett Rowing Association Green Lake Rowing Club Sammamish Rowing Association Pocock Rowing Center Victoria City RC Bainbridge Island Rowing  
183 Under 19 Men 2x 10:40 am, 1 May 2016, PDT Final A
Victoria City RC Deep Cove Rowing Club Gorge Narrows Rowing Club Olympia Area Rowing St. George's School Claremont Sports Institute  
 
  Page 1/2Next Page >

Show 10 25 50 100 250 per page Show all

32 records. Export as CSV