logo

Draw for Brentwood 2018 on 29 Apr 2018


 
  Page 1/2Next Page >

Show 10 25 50 100 250 per page Show all

Race Event Start time ^ Qualify Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7
143 Under 19 Men 8+ 7:00 am, 29 Apr 2018, PDT Final B
    Lake Oswego Community Rowing (Bancroft, J) Bainbridge Island Rowing (Sublett, N)      
144 Under 19 Men 8+ 7:07 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Vancouver College (Leong, R) Pocock Rowing Center (Stewart, K) St. George's School (Qiu, Y) Brentwood College School (Holmes, E) Green Lake Rowing Club (Wallace, D) Mount Baker Rowing Club (Moy, C)  
145 Under 19 Women 8+ 7:14 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Holy Names Academy (Kim, M) Mount Baker Rowing Club (Audejaitis, R) Green Lake Rowing Club (Grim, L) Pocock Rowing Center (Kaplan, S) Shawnigan Lake School (Kim, K) Brentwood College School (de Asis Chan, E)  
146 Under 19 3V Men 8+ 8:00 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
  Mount Baker Rowing Club (Kubiniec, O) Pocock Rowing Center (Sikora, S) Lakeside School (Sandoval, C) Green Lake Rowing Club (Gupta, N) Mount Baker Rowing Club (Standifer, C)  
147 Under 19 3V Women 8+ 8:07 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Pocock Rowing Center (Borentstein, S) Bainbridge Island Rowing (Ekstrand, J) Green Lake Rowing Club (Kay, E) Holy Names Academy (Rataezyk, O) Victoria City RC (Newman, J) Mount Baker Rowing Club (Jensen, C)  
148 Under 19 Lwt72 Men 4+ 8:14 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Green Lake Rowing Club (Kaiser, A) Pocock Rowing Center (Borenstein, G) Bainbridge Island Rowing (Sublett, N) Victoria City RC (Konnila, J) Vancouver College (Vela, S) Oregon Rowing Unlimited (SAVAGE, M)  
149 Under 19 Lwt63 Women 4+ 8:21 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Oregon Rowing Unlimited (Beard, R) Bainbridge Island Rowing (Montgomery, P) Lakeside School (Zhang, T) Mount Baker Rowing Club (Tran, T) Holy Names Academy (Diaz, H) Green Lake Rowing Club (Sayre, A)
scratch
 
150 Under 19 JV Men 8+ 8:28 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
  Lakeside School (Sayala, T) Green Lake Rowing Club (Wolfson, E) Mount Baker Rowing Club (Gold, A) Pocock Rowing Center (Hoffer, E)    
151 Under 19 JV Women 8+ 8:35 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Holy Names Academy (Lederer, S) Holy Names Academy (Angulo, I) Mount Baker Rowing Club (hartman, b) Green Lake Rowing Club (Rhodes, A) Pocock Rowing Center (Mirabile, M) Bainbridge Island Rowing (Taylor, A)  
152 Under 17 Men 4+ 8:42 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Mount Baker Rowing Club (Hammond, Z) Brentwood College School (Long, E) Vancouver College (Cho, B) St. Michaels University School (LeBlanc, E) Lake Oswego Community Rowing (Aghdaei, Z) St. George's School (Fung, E)  
153 Under 17 Women 4+ 8:49 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Brentwood College School (Taciuk-Cabrolier, M) Burton Beach Rowing Club (Ryan, A) Shawnigan Lake School (Brigden, O) Green Lake Rowing Club (Kerrigan, L) Pocock Rowing Center (Borentstein, S) St. Michaels University School (Chow, J)  
157 Under 17 Lwt72 Men 8+ 8:56 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Brentwood College School (Bakshi, A) Claremont Sports Institute (Cunningham, C) St. George's School (Fung, E) Pocock Rowing Center (Sikora, S) Victoria City RC (LePage, L) Vancouver College (Planas, E)  
159 Under 17 Lwt63 Women 8+ 9:03 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
  Green Lake Rowing Club (Eamer, G) Olympia Area Rowing (Cope, D) Shawnigan Lake School (Kim, K)      
154 Under 19 Men 4+ 9:10 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Green Lake Rowing Club (Wallace, D) Brentwood College School (Holmes, E) Pocock Rowing Center (Stewart, K) St. George's School (Qiu, Y) Lakeside School (Friedman, K) Mount Baker Rowing Club (Gold, A)  
155 Under 19 Women 4+ 9:17 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Bainbridge Island Rowing (Zachariah, O) Mount Baker Rowing Club (Audejaitis, R) Green Lake Rowing Club (Grim, L) Holy Names Academy (Diaz, H) Victoria City RC (Vasko, M) Pocock Rowing Center (Kaplan, S)  
156 Under 19 Lwt72 Men 8+ 9:24 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Bainbridge Island Rowing (Liberman, V) Pocock Rowing Center (Borenstein, G) Vancouver College (Vela, S) Mount Baker Rowing Club (Moy, C) Green Lake Rowing Club (Kaiser, A) Victoria City RC (Konnila, J)  
158 Under 19 Lwt63 Women 8+ 9:31 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Bainbridge Island Rowing (Montgomery, P) Pocock Rowing Center (Hasija, A) Green Lake Rowing Club (Kay, E) Mount Baker Rowing Club (Audejaitis, R) Holy Names Academy (Angulo, I) Lakeside School (Mittal, A)  
160 Under 19 JV Men 4+ 9:38 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Lakeside School (Sandoval, C) Mount Baker Rowing Club (Kubiniec, O) Green Lake Rowing Club (Wolfson, E) Pocock Rowing Center (Hoffer, E) Olympia Area Rowing (bird, E)    
161 Under 19 JV Women 4+ 9:45 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Mount Baker Rowing Club (hartman, b) Holy Names Academy (Lederer, S) Pocock Rowing Center (Mirabile, M) Mount Baker Rowing Club (Jensen, C) Green Lake Rowing Club (Rhodes, A) Holy Names Academy (Engley, C)  
162 Under 17 Men 2x 9:52 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Seattle Preparatory School (Maggiore, G) Victoria City RC (Marcovitz, O) Olympia Area Rowing (Richter, A) Shawnigan Lake School (Addison, S) Claremont Sports Institute (Raschdorf, M) Oregon Rowing Unlimited (Zimmermann, M)  
163 Under 17 Women 2x 9:59 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Maple Bay Rowing Club (Warren, M) Salt Spring Island Rowing Club (Sladen-Dew, C) Burton Beach Rowing Club (Kelly, K) Shawnigan Lake School (Hall, G) Victoria City RC (Corwin, N) Gorge Narrows Rowing Club (Fraser, S)  
164 Under 19 3V Men 4+ 10:06 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Mount Baker Rowing Club (Hammond, Z) Victoria City RC (Konnila, J) Mount Baker Rowing Club (Gold, A) Pocock Rowing Center (Sikora, S) Green Lake Rowing Club (Thurston, N) Brentwood College School (Whittle, H)  
165 Under 19 3V Women 4+ 10:13 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Holy Names Academy (Engley, C) Bainbridge Island Rowing (Montgomery, P) Mount Baker Rowing Club (Stern, I) Pocock Rowing Center (Borentstein, S) Victoria City RC (Newman, J) Holy Names Academy (Rataezyk, O)  
166 Under 19 Men 2x 10:20 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Delta Deas Rowing Club (Torok, Q) Nanaimo Rowing Club (Rogers, I) Claremont Sports Institute (Donnecke, L) Seattle Preparatory School (Heid, M) Lakeside School (Staley, J) Oregon Rowing Unlimited (Hatcher, S)  
167 Under 19 Women 2x 10:27 am, 29 Apr 2018, PDT Final A
Vancouver Rowing Club (Byrne-Atkins, S) Seattle Preparatory School (Conaty, E) Olympia Area Rowing (Merrifield, A) Victoria City RC (letham, p) Crofton House School (Luo, E) Holy Names Academy (Olson, M)  
 
  Page 1/2Next Page >

Show 10 25 50 100 250 per page Show all

31 records. Export as CSV